Koncerty

Plánované koncerty:

Další koncerty jsou v jednání 


Absolvované koncerty:

 

Hasičské cvičistě Strážov

27. 08. 2022

Poznámka pro příště: sehnat ochranku na opilé hasiče, kteří chtějí na pódium.

Po roce jsme se opět vrátili do milovaného Strážova a doufáme, že to nebylo naposled. I přes nepřízeň počasí a spojů hromadné dopravy jsme spolu s diváky vytvořili skvělou atmosféru a získali nové zážitky. Strážove, díky moc!


Nádvoří jezuitské koleje Klatovy

22. 06. 2022

Po dlouhé pauze jsme byli trochu nervózní z návratu na pódium, navíc toto měl být náš první skoro vlastní koncert v Klatovech. Ukázalo se ale, že jsme se neměli čeho bát, protože vy, fanoušci, jste byli naprosto skvělí a dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru!


Újezd u Plánice

24. 09. 2021

Koncert v Újezdě byl pro nás příjemnou změnou, protože všechno zařizování nepadlo jen na nás, ale rovnou na kapely dvě, jelikož se jednalo o dvojkoncert s kapelou Trhák. I když nám chvíli trvalo, než jsme se na všem dohodli, finální vystoupení proběhlo hladce a všichni jsme si to moc užili!


Zámek Horšovský Týn

03. 09. 2021

Oproti dvěma předchozím koncertům byl tento zcela jiný. Hráli jsme totiž v erbovním sále na zámku při předávání cen atletům. Zkušenost to tak byla skvělá a zjistili jsme díky ní, jak se hraje v uzavřeném prostoru, kde akustika funguje úplně jinak.


Koupaliště Strážov

27. 08. 2021

Náš první sólový koncert na koupališti ve Strážově. Koncert jsme si moc užili a konečně předvedli divákům i náš celý repertoár. Naučili jsme se tam mnoho věcí, jedna z nich bylo i založení kapelního účtu na pivo pro uvolnění atmosféry.


Kolonáda Klatovy

26. 06. 2021

Naše první vystoupení bylo na Kolonádě v Klatovech, kde jsme dělali předkapelu. Jelikož to byla pro nás premiéra, byli jsme dost nervózní. I tak jsme si koncert ale moc užili a namotivoval nás k dalšímu vystupování.