Koncerty

Plánované koncerty:

Další koncerty jsou zatím v jednání

 


Absolvované koncerty:

 

ATC Hnačov

09. 07. 2023


klatovská Hůrka

06. 07. 2023


Zámek Chudenice

05. 07. 2023


Nádvoří jezuitské koleje Klatovy

28. 06. 2023


Hasičské cvičistě Strážov

27. 08. 2022

Poznámka pro příště: sehnat ochranku na opilé hasiče, kteří chtějí na pódium.

Po roce jsme se opět vrátili do milovaného Strážova a doufáme, že to nebylo naposled. I přes nepřízeň počasí a spojů hromadné dopravy jsme spolu s diváky vytvořili skvělou atmosféru a získali nové zážitky. Strážove, díky moc!


Nádvoří jezuitské koleje Klatovy

22. 06. 2022

Po dlouhé pauze jsme byli trochu nervózní z návratu na pódium, navíc toto měl být náš první skoro vlastní koncert v Klatovech. Ukázalo se ale, že jsme se neměli čeho bát, protože vy, fanoušci, jste byli naprosto skvělí a dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru!


Újezd u Plánice

24. 09. 2021

Koncert v Újezdě byl pro nás příjemnou změnou, protože všechno zařizování nepadlo jen na nás, ale rovnou na kapely dvě, jelikož se jednalo o dvojkoncert s kapelou Trhák. I když nám chvíli trvalo, než jsme se na všem dohodli, finální vystoupení proběhlo hladce a všichni jsme si to moc užili!


Zámek Horšovský Týn

03. 09. 2021

Oproti dvěma předchozím koncertům byl tento zcela jiný. Hráli jsme totiž v erbovním sále na zámku při předávání cen atletům. Zkušenost to tak byla skvělá a zjistili jsme díky ní, jak se hraje v uzavřeném prostoru, kde akustika funguje úplně jinak.


Koupaliště Strážov

27. 08. 2021

Náš první sólový koncert na koupališti ve Strážově. Koncert jsme si moc užili a konečně předvedli divákům i náš celý repertoár. Naučili jsme se tam mnoho věcí, jedna z nich bylo i založení kapelního účtu na pivo pro uvolnění atmosféry.


Kolonáda Klatovy

26. 06. 2021

Naše první vystoupení bylo na Kolonádě v Klatovech, kde jsme dělali předkapelu. Jelikož to byla pro nás premiéra, byli jsme dost nervózní. I tak jsme si koncert ale moc užili a namotivoval nás k dalšímu vystupování.