Koncerty

Plánované koncerty:

Bistro Zrno Klatovy

Rok 2024 začínáme trochu jinak. Nové písně, nové nástrojové složení, stejná parta. Přijďte si s námi zazpívat a zpříjemnit si den 23. 2. v 17:00 do bistra Zrno v Klatovech, kde odehrajeme náš vůbec první akustický koncert. Moc se na Vás těšíme!

 


Absolvované koncerty:

 

ATC Hnačov

09. 07. 2023

Na závěr našeho MLT (malého letního turné) jsme dostali možnost si zahrát v kempu na Hnačově. Musíme říct, že to bylo prostě boží. S každou další písničkou jste byli vy, diváci, víc a víc nabuzení a na úplném konci jsme všichni společně pařili až u pódia. Díky moc za všechnu vaši podporu během tohohle léta!


Klatovská Hůrka

06. 07. 2023

Kdo nikdy nevystoupal až nahoru, neví, jaká je to dřina. Zkuste ale po té úzké cestičce do kopce vyjet autem naloženým aparaturou, taky je to zábava. Nicméně akce se vydařila na jedničku. Byli jste fantastické publikum a vzpomínka na společné zpívání písně Friendzone s protagonisty klipu nás bude těšit ještě dlouho.


Zámek Chudenice

05. 07. 2023

A jak se nám krásně turné rozjelo, tak rychle i spadly naše naděje na jeho hladké pokračování. V tento den nám totiž počasí rozhodně nepřálo. Kvůli dešti nedorazila většina lidí a my, spolu se souborem Edice 13, jsme už přemýšleli o zrušení celé akce. Vy fanoušci jste nám ale dokázali, jak i malý dav dokáže probudit jinak zkaženou akci a oživit situaci. Za to vám moc děkujeme!


Nádvoří jezuitské koleje Klatovy

28. 06. 2023

Říká se, že pokračování není nikdy tak dobré jako jednička, my si dovolujeme nesouhlasit. Náš návrat na nádvoří jezuitské koleje v Klatovech se totiž nesl v jednom velkém motu: “větší”. Větší repertoár, větší počet diváků, větší atmosféra i nadšení. Jen těžko si dokážeme představit lepší začátek našeho malého letního turné!


Hasičské cvičistě Strážov

27. 08. 2022

Poznámka pro příště: sehnat ochranku na opilé hasiče, kteří chtějí na pódium.

Po roce jsme se opět vrátili do milovaného Strážova a doufáme, že to nebylo naposled. I přes nepřízeň počasí a spojů hromadné dopravy jsme spolu s diváky vytvořili skvělou atmosféru a získali nové zážitky. Strážove, díky moc!


Nádvoří jezuitské koleje Klatovy

22. 06. 2022

Po dlouhé pauze jsme byli trochu nervózní z návratu na pódium, navíc toto měl být náš první skoro vlastní koncert v Klatovech. Ukázalo se ale, že jsme se neměli čeho bát, protože vy, fanoušci, jste byli naprosto skvělí a dokázali vytvořit nezapomenutelnou atmosféru!


Újezd u Plánice

24. 09. 2021

Koncert v Újezdě byl pro nás příjemnou změnou, protože všechno zařizování nepadlo jen na nás, ale rovnou na kapely dvě, jelikož se jednalo o dvojkoncert s kapelou Trhák. I když nám chvíli trvalo, než jsme se na všem dohodli, finální vystoupení proběhlo hladce a všichni jsme si to moc užili!


Zámek Horšovský Týn

03. 09. 2021

Oproti dvěma předchozím koncertům byl tento zcela jiný. Hráli jsme totiž v erbovním sále na zámku při předávání cen atletům. Zkušenost to tak byla skvělá a zjistili jsme díky ní, jak se hraje v uzavřeném prostoru, kde akustika funguje úplně jinak.


Koupaliště Strážov

27. 08. 2021

Náš první sólový koncert na koupališti ve Strážově. Koncert jsme si moc užili a konečně předvedli divákům i náš celý repertoár. Naučili jsme se tam mnoho věcí, jedna z nich bylo i založení kapelního účtu na pivo pro uvolnění atmosféry.


Kolonáda Klatovy

26. 06. 2021

Naše první vystoupení bylo na Kolonádě v Klatovech, kde jsme dělali předkapelu. Jelikož to byla pro nás premiéra, byli jsme dost nervózní. I tak jsme si koncert ale moc užili a namotivoval nás k dalšímu vystupování.